Femra me gjoksin më të bukurËshtë tanimë një lajm zyrtar. Kate Upton është femra me gjoksin më të bukur në botë. Të paktën ky është rezultati i një sondazhi të kryer ditën e djeshme nga tabloidi britanik ‘The Sun’i cili pyeti lexuesit për të zgjedhur mes gati 30 femrave të ndryshme të botës së shoubizit. Vendin e dyte e ze Kelly Brook ,te tretin Katy Perry,dhe vendin e katert e ze Sofia Vergara.