Mourinho dhe Terim takohen ne Turqi kane ndezur gjakrat para kohe (VIDEO)


Jose Mourinho ishte te Dielen në Turqi për të parë nga afër kundërshtarin e radhës në Ligën e Kampionëve, skuadrën e Galatasarayt.
Mourinho u takua në stadiumin e Kayserisporit me trajnerin e Galatasarayt, Fatih Terim.
Dy trajnerët biseduan për pak minuta në stadium, ndërsa Mourinho ishte i shoqëruar nga djali i tij. Asgje nuk dihet se cfare kane i kane thene njeri tjetrit, por fotot ngjajne me nje sfide te parakoheshme ndermjet dy trajenjereve me "karizmatik".
Per te ndjekur pamjet shiko video